UA  RU 
UA  RU 

Відео

Виставка ГБО та АВТОГАЗу "Світ зріджених та стиснених газів"

Виставка ГБО та АВТОГАЗу "Світ зріджених та стиснених газів"

Короткий відеоогляд самих актуальних трендів світу ГБО від Авто Газ Глобал. Ми продаємо виключно офіційне!

Авто Газ Глобал - надійний постачальник ГБО

Авто Газ Глобал - надійний постачальник ГБО

Встановлюєте або продаєте ГБО? Авто Газ Глобал запрошує вас до взаємовигідної співпраці.

STAG 2018: новинки і нововведення

STAG 2018: новинки і нововведення

Всі подробиці про STAG 400 DPI, нові функції ПО і секрети ГБО 7 покоління від нашого технічного фахівця.

Компанія Авто Газ Глобал займає лідируючу позицію в сфері оптового та роздрібного продажу газобалонного обладнання, переобладнання легкових та вантажних автомобілів, встановлення та сервісного обслуговування ГБО. Високий професіоналізм колективу грунтується на 15 річному досвіді, а наша головна місія - це популяризація ГБО серед споживачів України і ближнього зарубіжжя.

Авто Газ Глобал на території України є ексклюзивним дистриб'ютором продукції багатьох світових виробників ГБО. Серед товарів компанії ви можете придбати ГБО і аксесуари від AC STAG (Стаг), GreenGas (ГранГаз), Prins (Прінс), Landi Renzo (Ландірензо), Tomasetto (Томасетто), Hana (Хана) і безлічі інших.

Провідні ринкові позиції компанії дозволяють пропонувати клієнтам найбільш лояльну цінову політику, як в оптовому, так і в роздрібному сегменті. Регулярні поставки і складські запаси гарантують наявність всього необхідного газобалонного обладнання. Будь-який клієнт може оперативно замовити і придбати ГБО оптом чи вроздріб і не очікувати довгих поставок. При цьому оперативність доставки забезпечується за рахунок власної транспортної служби, великої мережі регіональних складів і можливості відправки через будь-яку з діючих логістичних служб.

В результаті спільної співпраці компанії Авто Газ Глобал та партнерів, в Україні була створена єдина і унікальна Мережа незалежних автогазових СТО «PROFIGAS», яка пропонує абсолютно новий рівень сервісу та використання найвищих технологій в сфері переобладнання автомобілів на газ. Вже на кінець 2017 року мережа СТО «PROFIGAS» налічувала 67 автогазових станцій у всіх регіонах України, а в планах відзначається значне збільшення.

Головними перевагами мережевого підходу до переобладнання автомобілів на газ, можна назвати високий професіоналізм персоналу і єдині стандарти по переобладнанню. Завдяки цьому ми пропонуємо споживачам унікальну мережеву гарантію, яка має на увазі можливість обслуговування газобалонного обладнання на будь-якому СТО нашої мережі. Так що у нас можна не тільки купити ГБО 4 покоління або ГБО 2 покоління, а й встановити його в найбільшій професійній мережі автогазових СТО в Україні.

Варто відзначити, що компанія Авто Газ Глобал першою відкрила в Україні інтернет-магазин з продажу газобалонного обладнання, що дозволяє легко купити ГБО або його компоненти. Весь пропонований в магазині товар перед запуском у продаж проходить тестування в нашій лабораторії, що дає можливість надавати споживачем виключно якісне обладнання та комплектуючі. Завдяки асортименту в більш, ніж 2000 позицій, будь-хто може підібрати повний комплект високоякісного обладнання, необхідного для установки ГБО на автомобіль.

Глобальний підхід до здійснення своєї діяльності, дозволяє нам запропонувати не тільки найдосконаліше обладнання та професійні послуги з його встановлення, а й унікальні програми лояльності. У сфері продажів ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, а при замовленні переобладнання готові надати різні варіанти кредитування з мінімальними переплатами. А найпопулярнішою на даний момент є програма «Розстрочка 0%», що дозволяє клієнтам замовити переобладнання абсолютно без переплат.

Постійно слідкуючи за тенденціями ринку і інвестуючи в технології компанія Авто Газ Глобал та Мережа Незалежних СТО «PROFIGAS» забезпечують Український ринок не тільки висококласним устаткуванням, а й готують професійні кадри. Для бажаючих освоїти мистецтво установки ГБО пропонуються ексклюзивні курси навчання в Академії «АВТОГАЗ». Наші викладачі, практикуючі фахівці з великим досвідом роботи. Вони допомагають освоїти ази новачкам і пропонують самий великий портфель знань установникам з досвідом.