UA  RU 
Продажа ГБО STAG

У нас можна придбати ГБО STAG ✓Краща ціна на ГБО STAG ✓Прямі поставки ГБО STAG ✓Сертифіковане обладнання ✓Гарантія 5 років на електроніку STAG ✓Доставка по Україні!

Одним з основних партнерів Авто Газ Глобал є компанія AC Spolka Akcyjna, яка займається розробкою і виробництвом ГБО під торговою маркою STAG. Газобалонне обладнання STAG відрізняється від інших бездоганною якістю в поєднанні з конкурентною ціною. Завдяки більш ніж десятирічному досвіду компанії в сфері ГБО, на сьогоднішній день AC Spolka Akcyjna пропонує користувачам інноваційні продукти.

STAG.jpg

В асортименті виробника є блоки керування, емулятори, перемикачі, редуктори, форсунки, діагностичні сканери і інтерфейси. Вся продукція STAG ще на стадії розробки тестується виробником у власній науково-дослідної лабораторії та випускається на ринок під суворим контролем якості. Працюючи над потребами клієнтів STAG постійно пропонує нові рішення і вже представила систему з одночасним впорскуванням газового палива в рідкій і паровій фазах (ГБО 7 покоління).

Завдяки такому підходу кожен користувач отримує продукт, який може задовольнити всі його потреби. Близько трьох мільйонів водіїв в світі економлять гроші і захищають навколишнє середовище завдяки безпечним і надійним автогазовим установкам STAG.

  • Більше 10 років досвіду в сфері ГБО
  • Власний науково-дослідний центр
  • Широка дистриб'юторська мережа по всьому світу
  • Власна мережа Авторизованих Сервісних Центрів
Придбати ГБО STAG ви можете оформивши замовлення у наших менеджерів чи скориставшись сервісами інтернет магазину ГБО - autogasmarket.ua