UA  RU 

Авто Газ Глобал – лідер українського ринку в сфері оптового та роздрібного продажу ГБО, переобладнання автомобілів на газ і їх сервісного обслуговування. Високий професіоналізм колективу ґрунтується на 15 річному досвіді, а наша головна місія - це популяризація ГБО серед споживачів України і ближнього зарубіжжя.

Провідні ринкові позиції Авто Газ Глобал дозволяють пропонувати клієнтам найбільш лояльну цінову політику, як в оптовому, так і в роздрібному сегменті. Регулярні поставки і складські запаси гарантують наявність всього необхідного газобалонного обладнання. При цьому оперативність доставки забезпечується за рахунок власної транспортної служби, великої мережі регіональних складів і можливості відправки через будь-яку з діючих логістичних служб.

В результаті спільної співпраці компанії Авто Газ Глобал і партнерів, в Україні була створена єдина і унікальна Мережа незалежних автогазових СТО «PROFIGAS», яка пропонує абсолютно новий рівень сервісу та використання сучасних технологій в сфері переобладнання автомобілів на газ. Вже на сьогоднішній день мережа СТО «PROFIGAS» налічує 65 автогазових станцій у всіх регіонах України.

Варто відзначити, що компанія Авто Газ Глобал першою відкрила в Україні інтернет-магазин з продажу газобалонного обладнання – autogasmarket.ua. Весь пропонований в магазині товар перед запуском у продаж проходить тестування в нашій лабораторії, що дає можливість надавати споживачам виключно якісне обладнання та комплектуючі. Завдяки асортименту в більш ніж 1500 позицій, будь-хто може підібрати повний комплект високоякісного обладнання, необхідного для монтажу ГБО на автомобіль.

Глобальний підхід до здійснення своєї діяльності, дозволяє нам запропонувати не тільки бездоганне обладнання та професійні послуги з його встановлення, а й унікальні програми лояльності. У сфері продажів ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, а при замовленні переобладнання готові надати різні варіанти кредитування з мінімальною переплатою.

Постійно слідкуючи за тенденціями ринку і інвестуючи в технології компанія Авто Газ Глобал та Мережа Незалежних СТО «PROFIGAS» забезпечують Український ринок не тільки висококласним устаткуванням, а й готують професійні кадри. Для бажаючих освоїти мистецтво установки ГБО пропонуються ексклюзивні курси навчання в Академії «АвтоГаз». Наші викладачі, практикуючі фахівці з великим досвідом роботи. Вони допомагають освоїти ази новачкам і пропонують найбільший портфель знань установникам з досвідом.

За роки роботи на ринку газобалонного обладнання України Авто Газ Глобал та Мережа Незалежних СТО «PROFIGAS» заслужили високий авторитет серед споживачів. Намагаючись і далі вдосконалювати свою діяльність, ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розвиватися.

Авто Газ Глобал це:

Ексклюзивний дистриб'ютор і прямий імпортер ГБО провідних світових виробників!

Оптові і роздрібні продажі ГБО в повному асортименті на різні типи автомобілів!

AutogasMarket.ua – перший і найбільший в Україні інтернет-магазин ГБО!

Три регіональних склади в Києві, Одесі та Харкові! Розгалужена дилерська мережа.

Оперативна і безкоштовна доставка ГБО в будь-яку точку країни власним транспортом!

Служба технічної підтримки в режимі 24/7!
Оперативне гарантійне обслуговування.

Адаптація ГБО до умов українського ринку в тісній співпраці з виробниками.

Академія "Автогаз" з навчальними курсами для фахівців будь-якого рівня.

Унікальна і єдина в Україні Мережа Незалежних СТО "PROFIGAS"!