UA  RU 
Продажа ГБО Valtek

У нас можна придбати ГБО Valtek ✓Краща ціна на ГБО Valtek ✓Прямі поставки ГБО Valtek ✓Сертифіковане обладнання ✓Гарантія ✓Доставка по Україні!

В Україні ексклюзивним дистриб'ютором продукції Valtek, світового лідера, який спеціалізується на альтернативних паливних рішеннях для автомобільних двигунів, є компанія Авто Газ Глобал. Саме тому ви завжди можете купити ГБО Valtek буквально з перших рук.

Компанія Valtek була заснована в 1996 році, а її основна мета в забезпеченні оптимальної продуктивності для максимального задоволення потреб клієнта. Тому компанія працює в тісному контакті з замовниками, ставить високі вимоги до стандартів якості і надійності своїх товарів. Valtek є однією з декількох ключових компаній в родині Westport разом з такими лідерами ринку як OMVL, EMER і Prins.

Автомобільна промисловість вимагає конкурентних систем, які повинні відповідати все більш суворим правилам. Шляхом постійного впровадження інноваційних рішень, Valtek надає передові продукти і послуги, відповідні клієнтського попиту. Форсунки й редуктори Valtek на українському ринку ГБО це дуже популярний товар і все завдяки бюджетній вартості, високій якості і великому ресурсу.

  • 100% італійське виробництво
  • Більше 20 років досвіду в сфері ГБО
  • Великий ресурс роботи і надійність
  • Демократична ціна
  • Високі стандарти якості продукції

Купити ГБО Valtek ви можете, оформивши замовлення у наших менеджерів або скориставшись сервісами інтернет магазину ГБО - autogasmarket.ua