UA  RU 
Продажа ГБО Landi Renzo

У нас можна придбати ГБО Landi Renzo ✓ Краща ціна на ГБО Landi Renzo ✓ Прямі поставки ГБО Landi Renzo ✓ Сертифіковане обладнання ✓ Гарантія ✓ Доставка по Україні!

Італійська компанія Landi Renzo є одним з провідних світових виробників ГБО. Працюючи в сфері розробки і виробництва газобалонного обладнання Landi Renzo досягли вершини майстерності. Устаткування цього виробника поставляється на заводські конвеєри багатьох світових автогігантів (Mercedes, Volkswagen, Toyota, Ford, Fiat, BMW, Geely і інші).

купить ГБО Landi Renzo

З огляду на спеціалізацію, компанія пропонує спеціально підібрані комплекти ГБО для більшості сучасних автомобілів. А головна перевага ГБО Landi Renzo полягає в тому, що всі компоненти систем заздалегідь протестовані на сумісність, а під кожен окремий мотор пропонується індивідуальна прошивка. Це дозволяє отримати високу надійність і ефективність їх роботи після монтажу і налаштування.

В арсеналі виробника є комплекти базового рівня, комплекти розраховані для самих високотехнологічних моторів, і комплекти для автомобілів з системами прямого впорскування палива.

  • Устаткування, яке гарантуватиме простоту монтажу і налаштування
  • Всі компоненти заздалегідь протестовані на сумісність
  • Повне забезпечення норм Евро-5 і Євро-6
  • Можливість переобладнати на газ сучасні мотори
Купити ГБО Landi Renzo ви можете оформивши замовлення у наших менеджерів або скориставшись сервісами інтернет магазину ГБО - autogasmarket.ua