UA  RU 
Продажа ГБО Prins

У нас можна придбати ГБО Prins ✓ Краща ціна на ГБО Prins ✓ Прямі поставки ГБО Prins ✓ Сертифіковане обладнання ✓ Гарантія ✓ Доставка по Україні!

Prins Autogassystemen B.V. - один з піонерів ринку ГБО, який першим запропонував систему впорскування газу для легкових автомобілів. Протягом багатьох років ця оригінальна конструкція допрацьовувалася і модернізувалася. А завдяки постійному вдосконаленню ГБО, Prins залишається безперечним лідером в розробці альтернативних паливних систем.

купить ГБО Prins

У співпраці з японською корпорацією Keihin, одним з провідних виробників паливних систем, компанія Prins розробила високотехнологічне обладнання, яке однаково ефективно працює як на пропан-бутан, так і на метані. При цьому може бути використано для переобладнання на газ останнього покоління двигунів з прямим впорскуванням (DI VSI-системи).

Prins Autogassystemen B.V. сертифіковані NEN-EN-ISO-9001: 2008. Всі компоненти автогазових систем пройшли випробування і відповідають Правилам EU-R67-01 / R110 / R115, CSA і EPA. Крім того, Prins Autogassystemen B.V. є світовим постачальником альтернативних паливних систем і компонентів для автомобільної промисловості, а це свідчить про неперевершену якість.

  • Один блок управління для двигунів до 10 циліндрів
  • Мінімальне довпорскування бензину при роботі на газовому паливі
  • Повне збереження експлуатаційних характеристик
  • Відмінні результати по скороченню шкідливих викидів в атмосферу
Купити ГБО Prins ви можете оформивши замовлення у наших менеджерів або скориставшись сервісами інтернет магазину ГБО - autogasmarket.ua