UA  RU 
Продажа ГБО Tomasetto

У нас можна купити ГБО Tomasetto ✓ Краща ціна на ГБО Tomasetto ✓ Прямі поставки ГБО Tomasetto ✓ Сертифіковане обладнання ✓ Гарантія ✓ Доставка по Україні!

Механічні компоненти ГБО від компанії Tomasetto Achille Spa - неперевершена італійська якість за конкурентними цінами. Виробництво газобалонного обладнання - це основний профіль компанії Tomasetto і вона робить це бездоганно протягом останніх 35 років.

купить ГБО Tomasetto

Якість продукції, високі технології виробництва і швидке реагування на зміни ринку є запорукою успіху і репутації Tomasetto Achille Spa. Компоненти ГБО від італійського виробника відомі в усьому світі. Науково-дослідний відділ безперервно займається розробкою і поліпшенням продукції Tomasetto за допомогою двовимірних і тривимірних систем автоматизованого проектування.

Основним видом продукції Tomasetto Achille є мультиклапани, які випускаються щороку мільйонними тиражами. Мультиклапан Tomasetto - ідеальне рішення для пропан-бутанових балонів будь-яких виробників. Велику популярність серед споживачів мають редуктори і форсунки. А про високу якість продукції свідчить сертифікат UNI EN ISO 9001: 2008 отриманий компанією в 2009 році.

  • Механіка високої якості за конкурентною ціною
  • Кращий сервіс для будь-якого клієнта
  • Система якості ISO 9001
  • Власна спеціалізована науково-дослідна лабораторія
Купити ГБО Tomasetto ви можете оформивши замовлення у наших менеджерів або скориставшись сервісами інтернет магазину ГБО - autogasmarket.ua