UA  RU 
Продажа ГБО Tomasetto <p>
     У нас можна купити ГБО Tomasetto ✓ Краща ціна на ГБО Tomasetto ✓ Прямі поставки ГБО Tomasetto ✓ Сертифіковане обладнання ✓ Гарантія ✓ Доставка по Україні!
</p>
<p>
     Механічні компоненти ГБО від компанії Tomasetto Achille Spa - неперевершена італійська якість за конкурентними цінами. Виробництво газобалонного обладнання - це основний профіль компанії Tomasetto і вона робить це бездоганно протягом останніх 35 років.
</p>
<p>
<img alt="купить ГБО Tomasetto" src="/upload/medialibrary/88c/tomasetto.jpg" title="купить ГБО Tomasetto"><br>
</p>
<p>
     Якість продукції, високі технології виробництва і швидке реагування на зміни ринку є запорукою успіху і репутації Tomasetto Achille Spa. Компоненти ГБО від італійського виробника відомі в усьому світі. Науково-дослідний відділ безперервно займається розробкою і поліпшенням продукції Tomasetto за допомогою двовимірних і тривимірних систем автоматизованого проектування.
</p>
<p>
</p>
<p>
     Основним видом продукції Tomasetto Achille є мультиклапани, які випускаються щороку мільйонними тиражами. Мультиклапан Tomasetto - ідеальне рішення для пропан-бутанових балонів будь-яких виробників. Велику популярність серед споживачів мають редуктори і форсунки. А про високу якість продукції свідчить сертифікат UNI EN ISO 9001: 2008 отриманий компанією в 2009 році.
</p>
<ul class="list">
    <li>Механіка високої якості за конкурентною ціною</li>
    <li>Кращий сервіс для будь-якого клієнта</li>
    <li>Система якості ISO 9001</li>
    <li>Власна спеціалізована науково-дослідна лабораторія</li>
</ul>
<b>Купити ГБО Tomasetto ви можете оформивши замовлення у наших </b><a href="/ua/contactus/"><b>менеджерів</b></a><b> або скориставшись сервісами інтернет магазину ГБО - </b><a href="https://autogasmarket.ua/" target="_blank"><b>autogasmarket.ua</b></a><br>