UA  RU 

Для всіх учасників Мережі автогазових СТО «PROFIGAS» ми пропонуємо ексклюзивні мережеві програми, які допомагають підняти автогазовий бізнес на якісно новий рівень.

ProgramProfigas.jpg

Мережева гарантія

Багато автомобілістів стикаються з питанням гарантійного обслуговування далеко від місця де було встановлено ГБО. Мережевий підхід дозволяє запропонувати клієнту допомогу на будь-якому з СТО в Україні: від Чернігова до Одеси, від Ужгорода до Сєвєродонецька. Фахівці СТО проведуть діагностику і ремонт обладнання в найкоротші терміни, а клієнт - продовжить свій вояж по країні, розуміючи, що завжди може отримати технічну підтримку і допомогу в будь-якій ситуації.

Безкоштовне оформлення мережевої гарантії, термін якої становить 3 роки або 100 000 км, дозволяє отримати додатковий потік клієнтів, які часто подорожують або їздять на автомобілі у відрядження. При виникненні проблем вони завжди зможуть розраховувати на оперативну допомогу в будь-якому куточку країни.

warranty

Розстрочка

Комплексний підхід до популяризації ГБО дозволив впровадити в мережі ексклюзивну програму розстрочки. Її унікальність в тому, що в кредитуванні не бере участі банк, а клієнт отримує послугу безпосередньо від мережі ProfiGas. На вибір пропонується три різних програми розстрочки: від трьох місяців (0% переплати) до 10 місяців.

Дана програма дозволяє мережевим СТО роздобути клієнтів, які вже готові економити на паливі, але при цьому поки не мають можливості повністю сплатити суму за переобладнання.

Для оформлення потрібно мінімум документів (техпаспорт на авто, паспорт та ідентифікаційний код). Рішення щодо розстрочки приймається всього за 10 хвилин, а повне оформлення займає не більше півгодини.

percent