UA  RU 
Вершини майстерності
04.07.2019

Газобалонне обладнання постійно вдосконалюється, і щоб бути в тренді його розвитку, провідні технічні фахівці клієнтів Авто Газ Глобал, а також представники Інженерно-Сервісної Служби нашої компанії, вирушили до Польщі на технічний семінар. Цей захід організовано для наших клієнтів в форматі зустрічі з інженерами і конструкторами компанії AC S.A., провідного європейського виробника ГБО під торговою маркою STAG.

Poland2.jpg

Poland3.jpg

Семінар без зайвої скромності можна назвати масштабним, тому що для обміну досвідом вирушила команда з 20 осіб, а приймаюча сторона представила цікаву 5 денну програму. Основний акцент доповідей був зроблений на обговоренні електроніки STAG 400 DPI для моторів з прямим впорскуванням палива. Напрямок безпосереднього впорскування вважається найперспективнішим на сьогоднішній день, тому його подальшому розвитку і була присвячена більша частина семінару.

Poland4.jpg

Poland5.jpg

Крім доповідей безпосередньо від розробників цієї системи, представники нашої команди змогли отримати відповіді на всі питання, а також мали можливість представити свої розробки в цьому напрямку. Особливо хочеться відзначити внесок наших провідних інженерів Федора Цикало і Сергія Григоренка, адже саме ці фахівці вважаються в Україні кращими в сфері переобладнання на газ двигунів з прямим впорскуванням палива. Вони не тільки професійно налаштовують найскладніші системи і надають підтримку всім нашим клієнтам, а й постійно проводить різноманітні випробування, беручи участь в розробці нових прошивок для двигунів з прямим впорскуванням.

Poland6.png

Фахівці виробника дуже високо оцінюють внесок наших провідних інженерів і вже впровадили деякі розробки в життя, додавши в кар-листи не один десяток автомобілів.