![Нова ера AUTOGAS – крок у майбутнє Нова ера AUTOGAS – крок у майбутнє](/upload/iblock/f63/5.jpg)
12 вересня 2019 року Авто Газ Глобал розпочинає нову еру AUTOGAS в Україні. Саме під таким гаслом у новому офісі компанії Авто Газ Глобал та Мережі СТО PROFIGAS пройшла зустріч провідних українських дистриб’юторів та установників ГБО.
Захід був організований у форматі дружньої зустрічі, на яку були запрошені партнери компанії та кращі клієнти. На новій території головної автогазової компанії України одночасно зібралися більше трьох сотень гостей з усіх куточків нашої країни, а також багато представників та керівників світових компаній з виробництва ГБО.
![10.jpg 10.jpg](/upload/medialibrary/950/10.jpg)
![12.jpg 12.jpg](/upload/medialibrary/f1e/12.jpg)
Спеціально для всіх присутніх були організовані цікаві тематичні доповіді від спеціалістів Авто Газ Глобал та провідних фахівців світових виробників ГБО. А у перервах всі вони мали можливість поспілкуватись між собою та у повній мірі ознайомитись з новим офісом нашої компанії, який розташувався на вулиці Вячеслава Чорновола 39 у м. Вишневе.
![5.jpg 5.jpg](/upload/medialibrary/3b8/5.jpg)
На загальній площі більше 4000 м2, тепер знаходиться сучасний центр ГБО України, адже на території є найбільше в Україні СТО PROFIGAS та величезний адміністративний центр Авто Газ Глобал. Саме тут розташувались відділи продажів, логістики, інженерно-сервісна служба та інші підрозділи, а для навчальних курсів Академії АвтоГаз виділено окрему простору аудиторію.
![8.jpg 8.jpg](/upload/medialibrary/08a/8.jpg)
Поруч з адміністративним центром розташувався окремий склад загальною площею більше 1000 м2, де у наявності завжди більше 1500 найменувань продукції, від фітингів до величезного асортименту балонів. А з повним спектром сучасного ГБО, всі клієнти компанії можуть ознайомитись у спеціальному шоу-румі, де представлене все сучасне газобалонне обладнання, компоненти та аксесуари.
![14.jpg 14.jpg](/upload/medialibrary/ab2/14.jpg)
Також під час заходу гості мали можливість ознайомитись з найактуальнішими новинками світу ГБО. А серед них було газобалонне обладнання та компоненти від STAG, GREENGAS, Prins, Landi Renzo, Tomasetto, Valtek та інших відомих виробників. Велику цікавість визвало інноваційне обладнання для двигунів з прямим впорскуванням палива. А для наглядної демонстрації можливостей сучасного ГБО на головній площі була представлена унікальна експозиція, більше 20 сучасних автомобілів з газобалонним обладнанням встановленим на мотори з прямим впорскуванням. Саме тут всі гості мали можливість ознайомитись з сучасними системами, а Інженерно-сервісна служба Авто Газ Глобал надавала консультації і вичерпні відповіді на будь-які питання.
![6.jpg 6.jpg](/upload/medialibrary/240/6.jpg)
![7.jpg 7.jpg](/upload/medialibrary/9e3/7.jpg)
Не залишили без уваги і мережу СТО PROFIGAS, яка вже налічує 100 автогазових станцій у 50 містах України, а в перспективі буде зростати ще більше і виводити сервіс встановлення ГБО на новий рівень. Під час заходу було нагороджено і переможців щорічного конкурсу STAG Fest 2019, який проводиться спільно компаніями AC S.A. та Авто Газ Глобал.
![3.jpg 3.jpg](/upload/medialibrary/0ae/3.jpg)
Після насиченого доповідями та екскурсіями дня, учасники заходу змогли гарно відпочити, в ході вечірньої розважальної програми, представленої організаторами.
![20.jpg 20.jpg](/upload/medialibrary/34b/20.jpg)
![21.jpg 21.jpg](/upload/medialibrary/efb/21.jpg)
![22.jpg 22.jpg](/upload/medialibrary/a14/22.jpg)
Компанія Авто Газ Глобал ще раз дякує всім хто приймав участь та був присутній на заході, що розпочав нову еру AUTOGAS в Україні.