UA  RU 
Блискавична допомога
30.08.2019

Будучи лідером на ринку ГБО в Україні, ми не просто продаємо або встановлюємо газобалонне обладнання. Ми по-справжньому намагаємося зробити цей процес комфортним як для кінцевих споживачів, так і для наших клієнтів, установників. Інженерно-сервісна служба нашої компанії, надає не тільки консультації установникам ГБО в форматі 24/7 і пропонує послуги виїзного шефмонтажу, але готова забезпечити блискавичну допомогу при виникненні будь-якої нештатної ситуації.

GG2.jpg

Цього разу, на одній із СТО в Запоріжжі виникли невеликі складнощі в налаштуванні автогазової системи GREENGAS Direct на VW СС з кодом мотора CBF. Це одна з найновіших і сучасних автогазових систем, розрахованих для монтажу на мотори з прямим впорскуванням палива. Тому за допомогою місцеві фахівці звернулися до нас, і яке ж було їх здивування, коли буквально через годину до них прибула команда інженерів Авто Газ Глобал.

GG4.jpg

Використовуючи всі свої знання і інженерні можливості програмного забезпечення, наші фахівці допомогли з установкою і налаштуванням складної автогазової системи, а також доклали максимум зусиль, щоб власник VW СС залишився задоволений сервісом і зміг економити на заправках.

GG3.jpg