UA  RU 
ГАЗОВИЙ ФОРУМ 2017: підведення підсумків
11.09.2017

7-8 вересня 2017 року Києві на території НСК "Олімпійський" відбувся ХVI Міжнародний Газовий Форум, який зібрав представників і прихильників світу ГБО на традиційну зустріч. В цьому році, незважаючи на тенденції до зростання ціни газового палива, виставка зібрала більше сотні компаній з усього світу, а площа експозицій значно збільшилася.

Ми, будучи безперечним лідером українського ринку ГБО також взяли участь у виставці і представили повний асортимент найсучаснішого газобалонного обладнання. Для того щоб розмістити всі виставкові експонати і прийняти величезну кількість відвідувачів і гостей довелося зайняти цілий поверх виставкового павільйону. Вже з цього можна судити про глобальні масштаби.

У цьому році на стендах «Авто Газ Глобал» і Мережі автогазових СТО «PROFIGAS», відвідувачі виставки могли ознайомиться з найсучаснішим і високотехнологічним устаткуванням, отримати консультації по продукції у наших менеджерів і докладні відповіді на питання у технічних фахівців. Тут же була розташована і зона для конференцій, де корисна інформація світу газобалонного обладнання лилася безперервним потоком в форматі NON STOP.

Medvin2.jpg

Без зайвої скромності можна сказати, що саме наші стенди виявилися найцікавішими. Адже з кожним роком ми продовжуємо зростання і вже зараз змогли показати відвідувачам газобалонне обладнання STAG, Landi Renzo, Prins, GREENGAS, Tomasetto, Hana, Valtek і багато інших світових брендів. Величезний ажіотаж викликала інноваційна на сьогоднішній день система ГБО 7 покоління - STAG 500 DIS. Представив її в Україні наш головний партнер, польська компанія AC S.A. І після її виведення на ринок можна буде без проблем переобладнати на газ практично будь-який мотор з прямим уприскуванням палива.

Протягом двох днів роботи пройшло безліч ділових зустрічей з постачальниками і партнерами, а за їх результатами ми можемо сміливо стверджувати, що незабаром розвиток ГБО вийде на новий виток. Це ж підтверджує і величезний інтерес споживачів до теми сучасного газобалонного обладнання, як єдиної реальної альтернативи знизити експлуатаційні витрати на автомобіль.

Medvin1.jpg

Компанія «Авто Газ Глобал» і Мережа автогазових СТО «PROFIGAS» дякують організаторам за проведену виставку, а також висловлюють вдячність всім партнерам, які відвідали наші стенди. Тільки завдяки нашій плідній співпраці ми зможемо досягти нових висот у сфері переобладнання автомобілів на газ.