UA  RU 
Виставка "Світ зріджених та стиснених газів - 2018 чекає вас"!
03.09.2018

Компанія «Авто Газ Глобал» запрошує Вас відвідати 17-й міжнародний газовий форум «Світ зріджених та стиснених газів - 2018», який буде проходити 12-13 вересня 2018 року на території НСК «Олімпійський», Олімпійський дворик, вул. Велика Васильківська 55, г. Киев.

Протягом багатьох років «Світ зріджених і стиснених газів» - єдиний виставковий захід в Україні, присвячений питанням газового палива. Щорічно виставка збирає більше сотні компаній з усього світу, але основний акцент, звичайно ж, на українському ринку, який дуже активно розвивається в цьому напрямку.

Однією з найбільш відвідуваних експозицій на даній виставці традиційно є територія компанії «Авто Газ Глобал» і мережі незалежних СТО «PROFIGAS». В цьому році газовий форум «Світ зріджених та стиснених газів - 2018» теж не пройде без нашої участі, а всі відвідувачі зможуть побачити новинки газового обладнання та дізнатися безліч професійних секретів від наших фахівців. На стендах компанії буде представлено обладнання STAG, GreenGas, LandiRenzo, Prins, Tomasetto, Valtek, Hana, Certools і багатьох інших виробників, офіційно представлених нами в Україні. Серед них буде безліч новинок вже запущених в продаж і безліч компонентів ГБО, які тільки проходять тестування в нашій інженерно-сервісній службі.

Всі відвідувачі зможуть детально ознайомитися з Академією «PROFIGAS», яка протягом багатьох років випускає кваліфікованих фахівців в області установки ГБО. Також на виставці буде представлена ​​Мережа незалежних СТО «PROFIGAS», яку по праву можна назвати ексклюзивною, адже для зручності клієнтів вона покриває всі регіони України і з кожним роком збільшує покриття.

В рамках виставки ми підведемо підсумки щорічного конкурсу STAG Fest 2018, переможці якого поїдуть в Польщу на найбільший в Європі завод з виробництва газобалонного обладнання (AC S.A.).

Запрошуємо Вас відвідати нашу експозицію на виставці.