UA  RU 
Друга конференція Мережі СТО "PROFIGAS"
15.03.2017

18-19 лютого 2017 року готелі Ramada Encore Kiev пройшла безпрецедентна подія в світі ГБО. Друга щорічна конференція Мережі СТО "PROFIGAS" зібрала більше 130 учасників, серед яких керівники і менеджери СТО першої і найбільшої в Україні автогазової мережі «PROFIGAS».

Всі вони прибули на конференцію, щоб поділиться накопиченим досвідом, знайти вирішення нагальних проблем ринку ГБО і з максимальною ефективністю популяризувати газобалонне обладнання серед споживачів.

У напруженій і захоплюючій програмі дводенної конференції були підведення підсумків минулого року, обговорення планів на 2017-й і презентація нових програм, що впроваджуються в мережі.

Активне обговорення викликало впровадження міжнародної гарантії. При такому глобальному підході будь-який автомобіль, переобладнаний на одному з європейських центрів STAG зможе обслуговуватися в Україні, відповідно власники машин що встановили ГБО в мережі СТО «PROFIGAS» отримають повну гарантійну підтримку на території Європи.

Крім того, вже в цьому році в мережі буде впроваджена партнерська програма WOG-ProfiGas, яка має на увазі не тільки дисконтну програму знижок на паливо, а й унікальну гарантію якості газу.

З величезним інтересом присутні вислухали семінар по інтернет просуванню і доповідь про переваги сервісного обслуговування, яке не тільки підвищує лояльність існуючих клієнтів, а й допомагає залучати нових.

А спеціально для цього заходу провідні фахівці компанії AC S.A. підготували ексклюзивну презентацію найактуальніших новинок STAG. Як виявилося, польський виробник вже давно працює над перспективним ГБО 7 покоління (впорскування в рідкій фазі) і незабаром виведе ці високотехнологічні системи на ринок. Представники нашої мережі традиційно дізналися про це першими.

Крім напруженої роботи учасники змогли і гарно відпочити, в ході розважальної програми представленої організаторами. Найактивніші учасники конференції отримали цінні призи від компанії Авто Газ Глобал. А в ході традиційного аукціону були розіграні цікаві лоти. Варто зауважити, що всі виручені від продажу гроші будуть передані на потреби підшефного будинку малят.

Conference1.jpg

Після закінчення всі учасники дуже гаряче відгукнулися про проведену конференції. Вони висловлювали свої побажання не тільки по даному заходу, а й вносили раціональні пропозиції, які згодом цілком можуть бути реалізовані в роботі найбільшої автогазової мережі СТО «PROFIGAS» в Україні.

Компанія Авто Газ Глобал ще раз дякує всім представників мережі «PROFIGAS» за найактивнішу участь в минулій конференції!