UA  RU 
III Всеукраїнська конференція Мережі СТО "PROFIGAS"
02.04.2018

30-31 березня 2018 року в готелі Ramada Encore Kiev пройшла III щорічна конференція Мережі СТО "PROFIGAS", яка зібрала більше сотні учасників. Серед присутніх, керівники і менеджери СТО, першої і найбільшої в Україні автогазової мережі «PROFIGAS». Всі вони прибули на конференцію, щоб поділиться накопиченим досвідом і знайти вирішення нагальних проблем ринку ГБО.

Конференция STAG-Profigas

На даний момент в мережевому форматі працює вже 67 СТО та їх кількість постійно збільшується. Більшість представників мережі шукають нові формати залучення клієнтів і тому обговорення вже працюючих і впроваджуваних програм викликало найбільший ажіотаж. Все більше автогазових станцій починають працювати зі спільною програмою «WOG-Профігаз», яка дозволяє підвищити лояльність клієнтів, як один з супутніх сервісів. Жваве обговорення викликав запущений в 2017 році Колл-центр, що допомагає залучити на установку і сервісне обслуговування нових клієнтів, завдяки комплексному підходу до інтернет просування.

Конференция STAG-Profigas

Разом з презентаціями нових компонентів ГБО, одним з найбільш обговорюваних моментів стала контрабандна продукція. При всій її привабливості для багатьох установників, мережа СТО "PROFIGAS" повністю виключає використання незаконного обладнання. Це в свою чергу дає можливість надати клієнтам тільки якісне ГБО з офіційною гарантією від виробника. А крім того, всі члени мережі отримують кваліфіковану технічну підтримку, що працює у форматі 24/7. Займається цим питанням власна Інженерно-сервісна служба компанії Авто Газ Глобал, яка так само проводить тестування всіх нових компонентів ГБО, що виводяться на ринок.

З не меншим інтересом присутні заслухали доповіді своїх колег, які ділилися секретами успішного ведення автогазового бізнесу. Адже багато хто з них почавши діяльність всього з однієї СТО та отримавши підтримку від Авто Газ Глобал, вже створили свої міні-мережі з 3-4 автогазових станцій. І всі ці СТО поступово приєднуються до мережі СТО "PROFIGAS".

Конференция STAG-Profigas

Крім напруженої роботи учасники змогли і гарненько відпочити, в ході розважальної програми, представленої організаторами. А в ході традиційного аукціону були розіграні цікаві лоти, гроші від продажу яких будуть передані на потреби підшефного будинку малятка.

За підсумками дводенного марафону, який пройшов в форматі зустрічі друзів, можна сказати, що мережа СТО "PROFIGAS" впевнено продовжує зростання. А завдяки загальному внеску всіх учасників, вже найближчим часом її розвиток буде виведено на якісно новий рівень.

Конференция STAG-Profigas

Компанія Авто Газ Глобал ще раз дякує всіх представників мережі «PROFIGAS» за найактивнішу участь в конференції!