UA  RU 
STAG Fest 2018: конкурс стартував!
12.04.2018

Компанія «Авто Газ Глобал Трейдинг» (офіційний постачальник обладнання Авторизованих Сервісних Центрів «STAG» мережі СТО «ПрофіГаз» і ексклюзивний дистриб'ютор TM «STAG» в Україні) спільно з польською компанією AC Spolka (TM «STAG»), оголошують старт щорічного конкурсу STAG Fest 2018.

Якщо Ви хочете побачити:

  • найбільший завод «AC Spolka» (загальна площа виробництва понад 3500 квадратних метрів, чисельність персоналу 350 осіб), на якому виготовляються всі основні компоненти ГБО ТМ «STAG»;
  • цехи з виробництва електроніки «STAG», в яких обладнання проходить всі етапи: від проектування до отримання кінцевого продукту, а також декількох етапів перевірки якості;
  • цехи, де виготовляють редуктори, форсунки, проводку і безліч інших комплектуючих ГБО торгової марки «STAG»;
  • унікальний Центр дослідження і розвитку, де створюється і тестується нове обладнання, перш ніж його випускають в масове виробництво.

Запрошуємо Вас взяти участь в конкурсі

Можливо саме Ви станете одним з переможців

STAG Fest

Правила конкурсу STAG Fest 2018

У конкурсі беруть участь виключно клієнти компанії "Авто Газ Глобал Трейдинг", які займаються продажем або встановленням обладнання ТМ "STAG".

Період проведення конкурсу - 1.04.2018 по 31.08.2018 року.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, необхідно до 20.04.2018 року відправити заявку на електронну адресу stagfest@profigas.ua у вигляді листа з темою «STAG FEST 2018». У листі потрібно вказати назву організації, контактні дані та слово «Беру участь».

Лауреатами конкурсу стануть 15 представників СТО, які відповідають умовам конкурсу і наберуть найбільшу кількість балів. Переможці будуть оголошені у вересні на виставці «Світ зріджених та стиснених газів-2018».

* Компанія-переможець, відправляє в поїздку співробітника, який ще не приймав участь у фестивалі (умова приймаючої сторони). Учасники поїздки повинні мати при собі діючий біометричний паспорт.

Умова №1: Купівля і встановлення обладнання STAG

Для СТО Мережі«STAG-PROFIGAS»

1-ua.jpg
2-ua.jpg
3-ua.jpg
4-ua.jpg

** за умови внесення даних в електронну сервісну книжку

Для клієнтів Авто Газ Глобал, які не є членами Мережі

7-ua.jpg
6-ua.jpg
7-ua.jpg
8-ua.jpg

*** за умови передачі даних по переобладнаному автомобілю своєму клієнт-менеджеру на електронну пошту (ПІБ, телефон, марка і модель авто, дата переобладнання, опис ГБО)

Умова №2: Творчий конкурс в мережі FACEBOOK, #stagвокругнас

Суть конкурсу полягає, в розміщенні фотографій в мережі FACEBOOK, з хештегом #stagвокругнас (саме під таким хештегом ми щомісяця будемо фіксувати розміщення). За кожну публікацію з хештегом ви отримаєте 1 бал.

kolaj.jpg

Приклад: На фотографії повинно бути зображено слово «STAG» з чого-небудь (фрукти, овочі, предмети і т.д.) або ж присутність рекламних продуктів STAG в самих незвичних місцях (прапор під водою на глибині 30 метрів, фото на Говерлі з прапором STAG, інше).

Важливо: оригінальна маркетингова активність (наприклад, рекламний відеоролик), яка допомагає в розвитку бренду STAG в Україні та його впізнаваності, буде оцінюватися індивідуально організаторами конкурсу.

Беріть участь в конкурсі і перемагайте!