UA  RU 
STAG TEAM: в форматі NON STOP
21.05.2018

18 травня 2018 року у Львові пройшов технічний форум STAG TEAM, організований компанією Авто Газ Глобал і польським виробником ГБО STAG, компанією AC S.A. Минулий захід без зайвої скромності можна назвати масштабною подією ринку ГБО в Україні. У форумі STAG TEAM взяли участь понад 200 представників західних регіонів України. Серед них були і установники ГБО, і ті, хто займається продажем газобалонного обладнання.

З огляду на кількість учасників, технічні семінари були розділені на 4 окремі тематики. Представники виробника познайомили всіх присутніх з повним асортиментом механічних комплектуючих, продемонстрували всі особливості блоків управління Q-генерації, розповіли тонкощі ГБО для прямого вприскування (STAG 400 DPI) і газодизельних систем (STAG Diesel).

Участь в доповідях брали технічні фахівці і конструктори AC S.A., а також провідні фахівці Інженерно-сервісної служби Авто Газ Глобал. А головною перевагою даного заходу для відвідувачів, була можливість поспілкуватися в неофіційній обстановці з техніками, і отримати відповіді на будь-які питання по ГБО.

Львів Форум Stag 2018 продукція.jpg

Крім цього, всі бажаючі мали можливість купити за спеціальними акційними цінами газобалонне обладнання, і отримати спеціальні подарунки до покупок. І, якщо врахувати величезний інтерес до такого роду заходів, то пройшовший у Львові технічний форум STAG TEAM цілком може перерости в традиційний захід. І слідом за західними регіонами ми проведемо його й в інших областях України.