UA  RU 
STAG TEAM: все про ГБО у Харкові
29.10.2018

26 жовтня 2018 року в Харкові пройшов технічний форум STAG TEAM, організований компанією Авто Газ Глобал і польським виробником ГБО STAG, компанією AC S.A. Це вже другий захід в Україні, який можна назвати масштабним і одним з найважливіших для ринку газобалонного обладнання. У Харківському форумі STAG TEAM взяли участь понад 200 представників східних регіонів України. Серед них були і установники ГБО і ті, хто займається тільки продажем газобалонного обладнання.

5.jpg

Крім можливості послухати технічні доповіді від представників виробника і фахівців інженерно-сервісної служби Авто Газ Глобал, у всіх присутніх була чудова нагода поспілкуватися в неофіційній обстановці з техніками і отримати відповіді на будь-які питання по ГБО. Найпопулярнішими темами для обговорення були блоки Q-генерації, ГБО для прямого впорскування (STAG 400 DPI) і газодизельні системи (STAG Diesel).

2.jpg

Крім того, в рамках заходу, що проводився, всі бажаючі мали можливість купити за спеціальними акційними цінами газобалонне обладнання STAG, і отримати спеціальні подарунки до покупок.