UA  RU 
STAG TEAM 2019: перший технічний форум в столиці
05.02.2019

Стартує новий сезон технічних форумів STAG TEAM 2019. Вже 5 квітня в Києві пройде перший в цьому році STAG TEAM організований компанією Авто Газ Глобал і польським виробником ГБО STAG, компанією AC S.A.

butt.png

Заходи, які пройшли в минулому році в західних і східних регіонах, дуже сподобалися всім, хто зміг бути присутнім на них. І на численні прохання в цьому році також готується нова серія технічних форумів в різних областях України. Взяти участь в них зможуть всі бажаючі, незалежно від того встановлюєте ви ГБО або займаєтеся тільки його продажем.

new1.jpg

Програма першого форуму обіцяє бути насиченою, а у всіх присутніх буде можливість поспілкуватися в неофіційній обстановці з техніками і отримати відповіді на будь-які питання по ГБО. Крім того, в рамках заходу, що проводиться, всі бажаючі матимуть можливість купити за спеціальними акційними цінами газобалонне обладнання STAG, і отримати спеціальні подарунки до покупок.

new2.jpg

Перший в цьому році STAG TEAM пройде в готелі Ramada Encore Kiev за адресою Київ, Столичне шосе, 103. Реєструйтеся і приходьте. Ми чекаємо вас!