UA  RU 
STAG Fest 2018 завершено: підсумки цікавого турне!
09.10.2018

В кінці весни ми оголосили старт щорічного конкурсу STAG Fest 2018, який вже став традиційним змаганням серед установників ГБО ТМ «STAG». Марафон, організований компанією «Авто Газ Глобал Трейдінг» (офіційний постачальник обладнання авторизованих сервісних центрів «STAG» мережі СТО «Профігаз» і ексклюзивний дистриб'ютор TM «STAG» в Україні) спільно з компанією AC Spolka (TM «STAG»), традиційно викликав небувалий інтерес з боку установників.

Більше 100 зареєстрованих учасників з усієї України, протягом трьох етапів змагань, боролися за перемогу. Адже за підсумками STAG Fest 2018 переможці конкурсу вирушили в тур на завод AC Spolka.

STAG Fest 2018

На заводі АС Spolka в м Білосток, команда Профігаз і команда Переможців конкурсу змогли на власні очі побачити, високотехнологічне виробництво компонентів ГБО. Гостей чекала захоплююча екскурсія по заводу, відвідування науково-дослідного центру і одного з АСЦ «STAG» в Польщі. На конференції, влаштованій спеціально для гостей, всі бажаючі отримали відповіді на свої питання, а також висловили побажання, які ретельно фіксувалися представниками АС Spolka, щоб врахувати всі нюанси в процесі виробництва обладнання для українського ринку ГБО.

STAG Fest 2018

Крім робочих моментів, учасникам туру була запропонована ще і велика розважальна програма. У неї були включені екскурсійні програми по Білостоку та Варшаві, трекові гонки, змагання на комп'ютерних симуляторах, пейнтбол та багато іншого.

П'ять днів захопливої подорожі пролетіли майже непомітно. Але ми точно знаємо, що на пам'ять про цікаву поїздку у всіх фіналістів STAG FEST на довгі роки залишаться прекрасні спогади і пам'ятні подарунки.

STAG Fest 2018 завершено, а значить пора готуватися до STAG Fest 2019!!!