UA  RU 
Щорічний конкурс STAG Fest 2017 фінішував!
09.10.2017

Конкурс STAG Fest 2017 організований компанією «Авто Газ Глобал Трейдінг» (офіційний постачальник обладнання авторизованих сервісних центрів «STAG» мережі СТО «PROFIGAS» і ексклюзивний дистриб'ютор TM «STAG» в Україні) спільно з компанією AC Spolka (TM «STAG») завершився, а його переможці повернулися з Польщі. Поїздка тривала всього 5 днів, але за цей час пройшло чимало цікавих подій.

SF2017-3.jpg

Команда Кращих установників ГБО України побувала в свята святих, на завод АС Spolka в м Білосток. Тут вони змогли на власні очі побачити, високотехнологічне виробництво компонентів ГБО. Для гостей була організована екскурсія по заводу, відвідування науково-дослідного центру, зустріч з розробниками і конференція в форматі питання-відповідь з кращими інженерами компанії AC Spolka.

SF2017-2.jpg

Крім робочих моментів учасникам туру була запропонована ще і велика розважальна програма. У неї були включені екскурсії, відвідування музеїв, позашляхове ралі, кулінарне шоу і безліч інших цікавих заходів. На згадку про поїздку всі фіналісти STAG Fest 2017 отримали дипломи, вручення яких відбувалося в урочистій обстановці.

SF2017-4.jpg

Більше фото STAG Fest 2017.