Авто Газ Глобал
UA  RU 
Щорічний конкурс STAG Fest 2017 фінішував!
09.10.2017

Конкурс STAG Fest 2017 організований компанією «Авто Газ Глобал Трейдінг» (офіційний постачальник обладнання авторизованих сервісних центрів «STAG» мережі СТО «PROFIGAS» і ексклюзивний дистриб'ютор TM «STAG» в Україні) спільно з компанією AC Spolka (TM «STAG») завершився, а його переможці повернулися з Польщі. Поїздка тривала всього 5 днів, але за цей час пройшло чимало цікавих подій.

SF2017-3.jpg

Команда Кращих установників ГБО України побувала в свята святих, на завод АС Spolka в м Білосток. Тут вони змогли на власні очі побачити, високотехнологічне виробництво компонентів ГБО. Для гостей була організована екскурсія по заводу, відвідування науково-дослідного центру, зустріч з розробниками і конференція в форматі питання-відповідь з кращими інженерами компанії AC Spolka.

SF2017-2.jpg

Крім робочих моментів учасникам туру була запропонована ще і велика розважальна програма. У неї були включені екскурсії, відвідування музеїв, позашляхове ралі, кулінарне шоу і безліч інших цікавих заходів. На згадку про поїздку всі фіналісти STAG Fest 2017 отримали дипломи, вручення яких відбувалося в урочистій обстановці.

SF2017-4.jpg

Більше фото STAG Fest 2017.