UA  RU 
Форум про ГБО: "Світ зріджених та стиснених газів - 2017"
16.08.2017

Компанія «Авто Газ Глобал» запрошує Вас відвідати 16-й міжнародний газовий форум «Світ зріджених та стиснених газів - 2017», який буде проходити 7-8 вересня 2017 року на території НСК «Олімпійський», Олімпійський дворик, вул. Велика Васильківська 55, г. Киев. Вхід вільний.

Перша виставка такого формату пройшла в Україні в 2001 році і основною метою її організаторів була популяризація використання газу в якості моторного палива, а також в комунальному та енергетичному господарстві. Протягом усіх цих років «Світ зріджених і стиснених газів» - єдиний виставковий захід в Україні, присвячений питанням газового палива. Щорічно виставка збирає більше сотні компаній з усього світу, але основний акцент, звичайно ж, на Українському ринку, який дуже активно розвивається в цьому напрямку.

Одним з найбільш відвідуваних стендів на даній виставці традиційно є експозиція компанії «Авто Газ Глобал» і мережі незалежних СТО «PROFIGAS». В цьому році газовий форум «Світ зріджених та стиснених газів - 2017» теж не пройде без нашої участі, а всі відвідувачі зможуть побачити новинки газового обладнання та дізнатися безліч професійних секретів від наших фахівців. На стендах компанії буде представлено обладнання STAG, GreenGas, LandiRenzo, Prins, Tomasetto, Valtek, Hana, Certools і багатьох інших виробників, офіційно представлених нами в Україні.

Medvin.png

Для всіх хто стежить за технологіями в світі ГБО ми приготували справжню родзинку. Вперше в Україні буде представлена сама інноваційна система впорскування газу - ГБО 7 покоління. Технологія подвійного впорскування палива в паровій і рідкій фазі дозволить в майбутньому переобладнати на газ сучасні автомобілі з самими високотехнологічними моторами.

Новинка вже була продемонстрована на International GasShow 2017 і тепер їде в Україну. Вже зараз ведуться переговори про тестування та адаптації даного ГБО до Українського газу і можливо найближчим часом новинка буде доступна для установки в Україні. Нагадуємо, що встановити найсучасніше і якісне ГБО можна в Мережі СТО «PROFIGAS», яку по праву можна назвати ексклюзивною, адже для зручності клієнтів вона покриває всі регіони України.

Так само на виставці буде представлена Академия «АвтоГаз», яка протягом багатьох років випускає кваліфікованих фахівців в області установки ГБО. А ще ми підведемо підсумки щорічного конкурсу STAG Fest 2017, переможці якого поїдуть в Польщу на найбільший в Європі завод з виробництва газобалонного обладнання (AC S.A.).


Подробную программу докладов наших ведущих специалистов можно посмотреть на event.autogas.in.ua.

Приглашаем Вас посетить наш стенд на выставке.