UA  RU 
Запоріжжя: краще ГБО презентували на День міста
11.10.2018

6 і 7 жовтня жителі та гості Запоріжжя святкували День міста. Взяти участь у святкуванні могли всі бажаючі, а різні заходи проводилися буквально по всьому місту. Однією з грандіозних подій цього свята, традиційно є Покровський ярмарок, який пройшов на Дніпровській набережній.

3.jpg

Взяти участь в ярмарку і представити свою продукцію або послуги зібралося понад 1000 підприємств і компаній. А завдяки нашим партнерам, компанії Арікс, Авто Газ Глобал також представив жителям і гостям міста саме перевірене, надійне і якісне ГБО. З огляду на величезний асортимент пропонованої продукції, в Запоріжжі ми провели детальну презентацію ГБО GreenGas, представили газобалонне обладнання STAG, Tomasetto, Prins, Landi Renzo.

На нашому стенді, всі бажаючі могли отримати кваліфіковану консультацію з сучасного ГБО від служби технічної підтримки Авто Газ Глобал і від фахівців компанії Арікс. А поруч зі стендом майстри демонстрували свій професіоналізм, встановлюючи варіатор УОЗ GreenGas UNI на автомобіль Toyota Camry.

2.jpg

Саме такі кроки дозволяють ще більше популяризувати газобалонне обладнання в Україні. І подвійно приємно, що наш внесок в ринок ГБО високо цінується як фахівцями в цій сфері, так і рядовими споживачами. У свій день народження Запоріжжя отримало від нас такий невеликий подарунок, а ми теж привезли додому колоритний сувенір.

7.jpg