UA  RU 
Підсумки ГАЗОВОГО ФОРУМУ - 2018
14.09.2018

12-13 вересня 2018 року в Києві на території НСК "Олімпійський" пройшов 17 Міжнародний Газовий Форум «Світ зріджених і стиснених газів», який зібрав представників і прихильників світу ГБО на традиційну зустріч.

17 Международный Газовый Форум

Експозиція компанії Авто Газ Глобал та Мережі автогазових СТО «Профігаз» розташувалася на другому поверсі виставкового павільйону, і навіть при таких масштабах відвідувачам було не проштовхнутися.

17 Международный Газовый Форум, экспонаты

Без зайвої скромності можна сказати, що саме наші стенди виявилися найцікавішими серед виставкових експозицій. Адже з кожним роком ми продовжуємо зростання, і вже зараз змогли показати відвідувачам газобалонне обладнання STAG, Landi Renzo, Prins, GREENGAS, Tomasetto, Hana, Valtek, та багато інших світових брендів.

17 Международный Газовый Форум, бренд STAG

В рамках виставки всі відвідувачі могли ознайомитись з найсучаснішим і високотехнологічним устаткуванням, отримати консультації по продукції у наших менеджерів, і докладні відповіді на питання у технічних фахівців.

17 Международный Газовый Форум

Величезний ажіотаж викликала докладна технічна презентація ГБО 7 покоління. А автомобіль з встановленим обладнанням (STAG 500 DIS), представлений виробником на відкритому майданчику, був найпопулярнішим експонатом.

Автомобиль с установленным оборудованием (STAG 500 DIS)

Автомобиль с установленным оборудованием (STAG 500 DIS)

Протягом двох днів роботи пройшло безліч ділових зустрічей з постачальниками і партнерами. В рамках виставки також були оголошені переможці конкурсу STAG Fest 2018, які вже дуже скоро відправляться на завод AC S.A. в Польщу.

Ми вдячні всім тим, хто допоміг у проведенні та організації заходу, а також нашим партнерам і відвідувачам, які допомагають нам зростати і розвиватися, і штовхають на нові звершення. Тільки завдяки нашій плідній співпраці ми зможемо досягти нових висот у сфері переобладнання автомобілів на газ.

Итоги ГАЗОВОГО ФОРУМА - 2018