UA  RU 
ГБО GREENGAS для України: італійські відкриття
27.04.2018

Керівництво та провідні фахівці компанії Авто Газ Глобал організували для кращих клієнтів робочу поїздку в Італію, щоб провідні установники ГБО України особисто змогли подивитися і познайомитися з виробничим процесом на заводах, де виготовляється ГБО GREENGAS. В рамках тижневого турне, команда з України відвідала всі виробничі потужності італійських компаній.

GreenGas_Italy (2).jpg

Всі учасники поїздки змогли особисто переконатися в тому, що ГБО GREENGAS виробляється на заводах провідних європейських виробників під найсуворішим контролем якості. Крім екскурсійних програм, виробники провели кілька технічних семінарів і конференцій, на яких обговорювалися перспективи взаємовигідної співпраці. А всі присутні могли особисто задати свої питання керівникам компаній, конструкторам і провідним технічним фахівцям. Для багатьох з присутніх подібне спілкування було чудовою можливістю висловити всі свої побажання, які виробники зможуть врахувати, проектуючи і створюючи ГБО для Українського ринку.

GreenGas_Italy (3).jpg

Представники компанії та клієнти своїми очима змогли побачити все виробництво - від лабораторій, де ведуться розробки, і до цехів пакування. І саме на цьому етапі присутні не змогли втриматися, щоб не обійняти такі рідні і знайомі коробки.

GreenGas_Italy (1).jpg

А разом з тим народилася і думка підготувати клієнтам Авто Газ Глобал ще й приємний сюрприз. Покупці ГБО GREENGAS в Україні в одній з фірмових коробок знайдуть персональне звернення, яке гарантує отримання подарунку. Будь-яка людина, яка відкрила цю коробку, отримає приз від ексклюзивного імпортера і представника GREENGAS на території України - компанії Авто Газ Глобал.

GreenGas_Italy (4).jpg

Шукайте напис у кробці та отримуйте подарунок!

GreenGas_Italy (5).jpg